Melih Turizm olarak bizler, uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler neticesinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, profesyonel bir çalışma ve farklı bir bakış açısı ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yansıtabilmeyi amaçlamaktayız. Hizmet kalite standartlarına verdiğimiz önem ve sektöre yenilik getiren vizyonumuzla kısa sürede turizm sektöründe tanınmış bir firma haline geldik. Düzenlediğimiz tüm tur organizasyonlarında olduğu gibi Afyon çıkışlı İzmir Efes Şirince turu ile de müşterilerimize keyifli ve kaliteli bir tur imkânı sunmaktayız.

Profesyonel Bir Tur Hizmeti

Tarihi mekânlar gezilirken profesyonel bir rehberin anlatımı çok önemlidir. Bir rehber olmadan o yerin tarihini anlayamaz ve sığ bir gezinti yapmış olursunuz. Kadromuzda bulunan profesyonel rehberlerimiz sizlere gezdiğiniz bölgeler hakkında tarihi, coğrafi durumu vb. bilmeniz gereken pek çok bilgi vererek, daha anlamlı bir tur imkânı sağlamaktadır. Afyon çıkışlı İzmir Efes Şirince turu sırasında sizlere eşlik edecek rehberlerimiz ile dolu dolu bir gezi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ulaşımdan, konaklamaya ve rehber hizmetine kadar daha pek çok konuda profesyonel anlamda hizmet sağlayarak, keyifli ve konforlu bir tur deneyimi yaşatıyoruz.

Ayrıcalıklı Bir Tur Hizmeti Sizleri Bekliyor

Kalite konusunda rakipleri ile yarışabilir durumda olan firmamızın organize ettiği tüm turlarda olduğu gibi Afyon çıkışlı İzmir Efes Şirince turu ile de profesyonel bir tur hizmeti sağlamaktayız. Afyon çıkışlı İzmir Efes Şirince turu hareket başlangıç noktası Afyon olup, Kütahya ve Uşak illerinden turlara katılım sağlamak isteyen müşterilerimiz, Afyon’a gelmeden de bulundukları illerden katılabilmektedir. Tur kapsamında sunulan hizmetlerimizden;

·         Ulaşım

·         Giriş Ücreti

·         Rehberlik

·         Seyahat sigortası

·         Araç içi  kahvaltı (Kumanya)

·         Araç içi ikramlar tur ücretlerimize dâhildir.

Tur kapsamında Şirince Köyü, St. Jean Kilisesi ve Mezarı, Meryem Ana Evi ve Kilisesi, Efes Antik Kenti, İzmir Saat Kulesi ve Kordon’u profesyonel rehber eşliğinde dolu dolu gezme imkânı bulacaksınız. Bu güne kadar uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizde olduğu gibi sizlerin de memnun kalacağınız ayrıcalıklı bir tur deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Turlarımız hakkında her türlü sorunuz ve rezervasyon için bize 0536 240 94 68 numaralı irtibat hattımızdan ulaşabilirsiniz.