Melih Turizm olarak sizlere Afyon çıkışlı Bursa Uludağ turu hizmeti sağlamaktayız. Uzun zamandan beri Bursa Uludağ bölgesine turlar düzenliyoruz ve deneyimimizle sağladığımız bu turlarda müşterimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Her pazar Bursa Uludağ’a günübirlik turlar düzenlemekteyiz. Aynı zamanda Kütahya veya Uşak illerimizden de turumuza katılmak isteyen misafirlerimizi kabul ediyoruz. Afyon, Kütahya ve Uşak ilimizden yolcularımızın katılabileceği Uludağ Turu sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Birçok hizmeti içinde barındıran turumuz, aynı zamanda uygun fiyatlarla da müşterimizin yüzünü güldürüyor.

Bursa Uludağ Turu Ve Hizmet Kapsamı

Biz Melih Turizm olarak, ülkemizin önemli turistik noktalarından birisi olan Uludağ ziyaretlerimizde müşterimizi uygun fiyatlarla memnun etmeyi hedefliyoruz. Bu sebeple de faaliyet çerçevemizi geniş, fiyat listemizi de ucuz yapmayı sizler için uygun görüyoruz. Uludağ’a günlük yapılacak olan turumuzda verdiğiniz ücret kapsamına dahil olan hizmetlerimiz:

·         Ulaşım: Afyon çıkışlı Bursa Uludağ turu tamamen verdiğiniz ücret kapsamına dahil olmaktadır, aynı zamanda Kütahya ve Uşak illerimizden bu tura katılacak olan yolcularımız için de bu durum geçerli. En lüks otobüslerimizle sizleri yol boyunca rahat ettirme garantisi veriyoruz.

·         Giriş ücreti: Bursa Uludağ’da gezilecek olan mekanlarda giriş ücreti de en başta verdiğin ücrete dahil olmaktadır.

·         Rehberlik: Firma olarak sizler için şehri ve bölgeyi gezerken ücretsiz bir şekilde rehber hizmeti de sunuyoruz. Böylece bölgeyi tanıma imkanı kazanıyorsunuz.

·         Seyahat sigortası: Sigorta kapsamı da ücrete dahil. Çoğu firmadan farklı bir yol izleyerek, sizlere seyahat sigortası da sağlıyoruz.

·         Araç içinde kahvaltı: Araç içi ikramlar kapsamında kahvaltı servisi sunmaktayız. Böylelikle lüks otobüslerimizde yol boyu rahat bir yolculuk yapabilmenizi öngörüyoruz.

·         Araç içi ikramlar: Gün içinde kahvaltı dışında da çeşitli ikramlarda bulunmaktayız, bu hizmetlerimizin hepsi de en başta verdiğiniz uygun ölçüdeki ücrete dahil oluyor.

Uludağ Turu İle Görülecek Yerler

Melih Turizm olarak sizleri Bursa Uludağ’da birçok farklı yere götürüyoruz. Afyon çıkışlı Bursa Uludağ turu bu anlamda Uludağ’ın birçok bölgesine uzanıyor. Uludağ’da ziyaret edeceğimiz yerler:

·         Uludağ: En popüler kayak merkezi olan Uludağ ziyaretiyle sizlere keyifli bir kış tatili sağlıyoruz.

·         Tophane: Bursa’nın yüksekten izlenebildiği en güzel nokta olan Tophane ziyaretini de gerçekleştiriyoruz.

·         Ulucami: Şehrin ve ülkenin en önemli camilerinden olan Ulucami ziyareti de hizmet kapsamımızda bulunuyor.

·         Tarihi İnkaya Çınarı: Osmanlı Devleti’nin ilk köylerinden olan İnkaya Köyü’ndeki bu eşsiz güzelliği de sizlerle buluşturmaktayız.

Afyon çıkışlı Bursa Uludağ turu ile ziyaret edeceğimiz bölgeler saydıklarımızla sınırlı kalmıyor, daha birçok bölgemize de ziyarette bulunuyoruz. Sizler de bu hizmetimizle ilgili bilgi almak veya tur hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız 0536 240 94 68 numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.