Melih Turizm firması olarak, Karadeniz turu hizmetimiz sektör lideri firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Afyon çıkışlı Karadeniz turu hizmetimiz çerçevesinde sizlere Karadeniz bölgemizin güzide güzelliklerini gösteriyor ve doğayla baş başa kalma imkanı veriyoruz. Bu hizmetlerini de gayet makul fiyatlara hizmet sunmakta olan Melih Turizm firmamız bünyesinde, alanında uzman teknik personel çalışmaktadır. Aynı zamanda firmamız, müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir.

Müşterilerinden gelen olumlu ve olumsuz yorum ve eleştiriler kapsamında sürekli olarak kendisini güncellemekte olan Melih Turizm, modernize değişikliklerle firma ismini gün geçtikçe çok daha yüksek seviyelere taşımaya gayret etmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu günübirlik gezileri de oldukça makul fiyatlara sizlere sunmakta olan Melih Turizm firmamız, siz turizm aşıklarının Karadeniz bölgesini çok daha iyi tanıyıp öğrenmesi için çaba göstermektedir.

Sektöründe Rakipsiz Firma

Melih Turizm firmamız, sizlere sunmakta olduğu uluslararası kaliteli hizmet standartlarından asla ödün vermemekte ve bu hizmetleri de oldukça uygun fiyatlara sizler için gerçekleştirmektedir. Melih Turizm firmamız, Afyon çıkışlı Karadeniz turu hizmeti içerisinde pek çok farklı ek hizmetleri de bulundurmaktadır. Pek değerli müşterilerinin tur için ödemiş oldukları ücretlere; ulaşım maliyetleri, giriş ücretleri, tur rehberliği hizmeti, kişisel seyahat sigortası, araç içi kahvaltı ve ikram hizmetleri de dahildir. Aynı zamanda; Karadeniz turumuz için Kütahya ve Uşak illerinden de katılım mümkündür.

Melih Turizm firmamız, yüksek kalite standartlarından ödün vermemeyi şirket prensibi haline getirmiş durumdadır. Melih Tur firmamız, bu prensip kapsamında alanında profesyonel ve uzman teknik personel ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, bölgeyi iyi bilen ve tanıyan tur rehberlerini de şirket bünyesinde bulundurmaktadır. Tur rehberlerimizin önderliğinde Karadeniz turu kapsamında; Samsun, Ordu, Rize, Giresun, Batum ve Trabzon illerine ziyaretler gerçekleştirilecek ve bölge hakkında sizlere çeşitli bilgiler verilecektir.

Turizm Alanında Lider Marka

Melih Turizm firmamız, Afyon çıkışlı Karadeniz turu hizmeti alanında lider marka olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Alanında profesyonel ve tecrübeli çalışma kadrosu ile çalışmalarını gerçekleştirmeye devam eden Melih Turizm, pek kıymetli müşterilerinden aldığı büyük destek ile sektöründe günden güne çok daha iyi yerlere gelmektedir. Firma ilke ve prensipleri doğrultusunda alanında rakipsiz firma haline gelmiş olan Melih Turizm, inovatif hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Firmamız bünyesindeki çeşitli hizmetlerimize 0536 240 94 68 telefon numaramızdan anında ulaşabilirsiniz. GSM telefon numaramız üzerinden hemen bizlere ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz.