Kapadokya Türkiye’mizin görülmesi gereken değerli gezi alanları içerisinde bulunan önemli bir bölgedir. Hem tarihi, hem doğal, hem de coğrafi özellikleri bir arada bulundurun eşsiz bir gezi bölgesi olarak bu bölgeyi her bireyin ziyaret etmesi kültürel gelişimi için gereklidir. Bizler Melih Turizm olarak Afyon ilinde bulunan tur şirketimizde sizlere Melih Turizm güvencesi altında Afyon çıkışlı Kapadokya turu hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir bir süreç eşliğinde bizlerden tur hizmeti alabilirsiniz.

Melih Turizm olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet kapsamında yolculuklarınızda sizlere koltuk ve kişi sigortası yapmakta ve sizlerin güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktayız. Modern kurumsal yapımız ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet sürecinde sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Afyon Çıkışlı Kapadokya Tur Hizmetimiz

Afyon merkezli bir tur şirketi olarak sizlere sağlamış olduğumuz turlarda en uygun fiyat ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında ücrete dâhil olarak ulaşım ücretleri, gezi giriş yeri ücretleri, rehberlik hizmeti, seyahat ve yolculuk sigortası, araç içinde kahvaltı ( kumanya ), araç içi ek ikramlar ile hizmetler sağlamaktayız.

Afyon çıkışlı Kapadokya turu paketimize sizlerde dâhil olmak için bizler ile 0536 240 94 68 nolu telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir ve pakete kaç kişi katılacaksınız rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turumuzun yolcularını Afyon çıkışlı olan tur başlangıç noktasında almaya başlamakta, Kütahya ve Uşak illeri içinde turlara rezervasyon kabul etmekteyiz. En uygun fiyata en yüksek kalite standartları içeren bu Afyon çıkışlı Kapadokya turu paketimizi sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tur Hizmet İçerik ve İşleyişimiz

Melih Turizm olarak sizlere vermiş olduğumuz bu Afyon çıkışlı Kapadokya turu hizmetimizde birçok noktada gezimizi sürdürmekteyiz. Turumuz kapsamında Ihlara vadisi, Paşabağı, Göreme Peri Bacaları, Avanos ( Çömlek Atölyesi ), Uçhisar Kalesi ( Panaroma ), O Ağacın Altı, Sütlü Kabak Çekirdeği Tadımı, Hayal Vadisi, Yeraltı Şehri, Devrent, Güvercinlik Vadisi, Zelve ve Asmalı Konak noktalarında gezimizi ilerletmekteyiz. Kapadokya’nın gezilecek her noktasını atlamadan gezebileceğiniz bir hizmet tur paketini sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyar, Melih Turizm olarak sizleri de turlarımıza bekleriz.